Kompas Kariery

Twój Kompas Kariery!

Jeśli chciał(a)byś skorzystać z KOMPASU KARIERY, który pomoże Ci określić swój unikalny profil zawodowy, dzięki któremu możesz dobrać najlepszy dla siebie zawód (spójny z Tobą, z Twoją osobowością, zainteresowaniami, umiejętnościami i wartościami), to przed Tobą następujące kroki:

KROK 1: 

– skontaktuj się z trenerem Kompasu Kariery (np. ze mną) albo z innym (mogę kogoś polecić). Trener  kupuje link do testu (amerykańskiego), który klient rozwiązuje sobie w domu on-line. Test zawiera ca. 500 pytań. Wiem, brzmi groźnie, ale rozwiązuje się szybko.

KROK 2:

– trener KK otrzymuje raport z testu. Trener ma kilka dni na przeanalizowanie go.  (A ma on co robić, bo raport zawiera ca. 33 strony informacji o kliencie).

KROK 3: 

Konsultacja z trenerem (w realu lub on-line, przez Skype’a, lub platformę zoom):

– jeśli jest to niepełnoletnia  osoba –  to w obecności rodzica,
– jeśli osoba dorosła to zaleca się (choć nie jest to warunek konieczny), by towarzyszyła mu bliska osoba (współmałżonek, przyjaciel, ktoś z rodziny), kto dobrze zna klienta i jest do niego życzliwie nastawiony , by wspólnie przeanalizować raport, celem:

a) nauczenia się, jak interpretować wyniki testu,
b) dobrania do klienta zawodu (lub ścieżki edukacyjnej) „skrojonego na jego miarę” :-,
c) odkrycia, nad którymi obszarami warto się pochylić i zadbać o ich dalszy rozwój.

Spotkanie trwa 2,5 -3 godziny.

Wiem, długo, ale szybko mija , bo jest mnóstwo ważnych treści do omówienia. Oczywiście można je rozbić na dwa krótsze spotkania.

KOSZT:

Cały Kompas Kariery dla ucznia i osoby niepracującej  kosztuje (w tym roku!) od 450 zł, a dla osoby pracującej od 600 zł.  Dużo? Mało? Jednego jestem pewna, ta inwestycja się opłaca, bo pomaga uniknąć błędów w kreowaniu swojej ścieżki zawodowej.

SYTUACJA NADZWYCZAJNA:

W związku z zaistniałą sytuacją, włąsciciel testu tj. Career Direct , który jest podstawą całego Kompasu Kariery udzielił nam trenerom pewnej zniżki.  Czyli aktualnie ceny kształtują się za całą usługę (test + 2,5 – 3-godz. konsultacja z trenerem) tak:

– dla osób uczących się i bezrobotnych: 395 zł
– dla osób pracujących: 545 zł

Jeśli jesteś zdecydowana/-y skontaktuj się z coachem Joanną Mazurek, tel.: 530 430 183;

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, to dzwoń.  Osobiście polecam. Sama jestem pod wrażeniem, jakie rzeczy poodkrywałam o sobie dzięki KK.

Pozdrawiam

Joanna Mazurek