Szkolenia, warsztaty, treningi

Kuźnia to firma, która od lat współpracuje z grupą trenerów, specjalistów, dla których priorytetem jest między innymi indywidualizacja usług.

Oferujemy organizację szkoleń na wybrane przez Klientów tematy – SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE. Mogą one mieć charakter: zamknięty lub otwarty.
szkolenia i warsztaty Zielona Góra
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE – przygotowywane są ściśle według wskazań Klienta a ceny ustalane są indywidualnie. Szkolenia takie mogą odbywać się w siedzibie Klienta, we wskazanym przez niego miejscu lub w udostępnianej przez naszą firmę sali. Termin oraz czas trwania szkolenia również wynika z przyjętych ustaleń.
      Zamawiane szkolenia są adresowane do Klientów, którym zależy na:
• indywidualnie stworzonym i dopasowanym programie szkolenia
• samodzielnym wyborze trenera, czasu, miejsca szkolenia, oraz zakresu tematycznego
• integracji i motywowaniu do doskonalenia swoich pracowników
• programie dostosowywanym do specyfiki ich firmy/instytucji/organizacji oraz potrzeb i poziomu wyjściowych kompetencji uczestników.
SZKOLENIA OTWARTE – oferta tematyczna jest propozycją naszych trenerów, można również zgłosić zapotrzebowanie na określoną tematykę szkoleń a naszym zadaniem będzie jego organizacja – zebranie grupy i zapewnienie kompetentnego trenera, zadbanie o miejsce i inne niezbędne rzeczy.
Pracujemy przede wszystkim metodami warsztatowymi. Metody i techniki tego typu aktywizują uczestników, zakładają ich wpływ na przebieg zajęć. Uatrakcyjniamy je ćwiczeniami integracyjnymi i rozwijającymi twórcze myślenie uczestników.

Jesteśmy otwarci na pracę grupową w formie ONLINE.

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie ukończenia szkolenia oraz materiały szkoleniowe.
W sprawie organizacji szkoleń należy kontaktować się z Edytą Rudzką – Kuźmińską tel.: 603 701 228;